2 grudnia 2022 11:16

Urząd Miasta Tychy zakończył zbieranie wniosków o preferencyjny zakup węgla - EKOGROSZKU, ze względu na wyczerpanie całego zaoferowanego tonażu przez Polska Grupę Górniczą. W dalszym ciągu przyjmowane są wnioski na zakup węgla - ORZECH.

W przyszłym tygodniu miasto będzie odbierać pierwsze partie węgla. Kopalnie które zostały wytyczone do odbioru węgla (ORZECH i EKOGROSZEK) to:

-KWK Wesoła

-KWK Piast-Ziemowit ruch Piast

-KWK Piast-Ziemowit- ruch Wola

Bardzo prosimy mieszkańców o uzbrojenie się w cierpliwość. Pracownicy obsługujący wnioski sukcesywnie będą kontaktować z wnioskodawcami w celu ustalenia dalszych kroków postępowania. Staramy się, aby cały proces przebiegł jak najszybciej.

Złóż wniosek o zakup węgla>>

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.