25 listopada 2022 10:28

Zapraszamy na 80. spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, które odbędzie się 29 listopada w tyskiej Mediatece.

Tym razem gościem będzie dr Magdalena Płonka – ekspertka w dziedzinie edukacji oraz projektowania mody, wykładowczyni oraz społeczniczka w zakresie ochrony środowiska oraz praw zwierząt.
 
Spotkanie można będzie śledzić na żywo na kanałach Klubu Myśli Ekologicznej - facebook i youtube. Spotkanie poprowadzą:

– prof. Piotr Skubała (Wydział Nauk Przyrodniczych, Uniwersytet Śląski)

– dr Ryszard Kulik (Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot)

GOŚĆ

MAGDALENA PŁONKA - Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Sztuki - kierunek Fashion Design & Sustainable Fashion Management na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, publicystka oraz visiting professor na uczelniach zagranicznych oraz krajowych, założycielka oraz Dyrektor Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Autorka pierwszej książki w Polsce o odpowiedzialnej modzie „Etyka w modzie - CSR w przemyśle odzieżowym". Zaliczona do 100 najbardziej wpływowych kobiet przez magazyn Pani. Biegły Sądowy w zakresie kostiumografii oraz projektowania w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

ORGANIZATORZY

– Klub Myśli Ekologicznej

– Metropolia GZM

– Uniwersytet Śląski w Katowicach

– Wydział Nauk Przyrodniczych UŚ

– Tychy Mediateka

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.