31 października 2022 7:00

Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach po raz 23 organizuje Kwestę Listopadową, która odbędzie się 1 listopada br. w godzinach od 8.00 do18.00.

Wolontariusze hospicyjni i szkolni ze szkół ponadpodstawowych, jak i osoby prywatne będą kwestować tego dnia na terenie cmentarzy: „Wartogłowiec” i ”Barwna” oraz w parafiach pw. Ducha Świętego w Tychach, św. Marii Magdaleny w Tychach, Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask w Urbanowicach, Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cielmicach oraz przy Sanktuarium św. Walentego w Bieruniu.

Osoby kwestujące będą wyposażone w identyfikatory oraz zaplombowane puszki i skarbony hospicyjne.

23 Kwestę Listopadową można wesprzeć również online wchodząc na stronę internetową www.hospicjum.tychy.pl.

Bazy kwesty będą mieściły się w Domu Hospicyjnym w Tychach, w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Tychach - Wartogłowcu oraz w Domu Parafialnym parafii św. Marii Magdaleny w Tychach.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz utrzymania Domu Hospicyjnego przy ul. Żorskiej 17 w Tychach, który powstał jako votum wdzięczności za Pontyfikat św. Jana Pawła II

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.