26 października 2022 9:03

Rusza kolejny etap remontu nawierzchni drogi krajowej nr 44. Rozpoczynają się prace na fragmencie od ul. Burschego w kierunku wiaduktu. Remontowany będzie też odcinek ul. Oświęcimskiej - od skrzyżowania ulic Sadowej i Czarnej do wysokości siedziby firmy Elmax.

 

Dotychczas wyremontowano już odcinki ul. Mikołowskiej od wysokości wiaduktu do granicy miasta z Mikołowem. 

- W ramach prac przy budowie systemu ITS, skrzyżowanie uli. Czarnej i Oświęcimskiej oraz ul. Oświęcimskiej i Jaskrów zostały przebudowane - mówi Artur Kruczek, dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach. - Teraz naprawiana będzie nawierzchnia drogi pomiędzy skrzyżowaniami.

Ruch zostanie utrzymany i będzie odbywał się przy zawężeniu jezdni. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Utrudnienia planowo potrwają do piątku, 28 października. Na termin wykonania prac może mieć wpływ pogoda.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.