24 października 2022 14:26

Program Konkursowy pn. „WIRTUALNE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ” to wyjątkowa platforma internetowa, łącząca dobrą zabawę, pogłębianie wiedzy, rywalizację i zdobywanie atrakcyjnych nagród. Jak dołączyć do programu?

MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. zachęca wszystkich mieszkańców miasta do udziału w Programie Konkursowym pn. „WIRTUALNE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ” stanowiącym element realizowanej przez Spółkę edukacji ekologicznej. Na platformie edukacyjnej można dowiedzieć się więcej nt. zasad segregacji odpadów, pogłębić wiedzę ekologiczną, jak również upewnić się czy właściwie segregujemy odpady. Program skierowany jest zarówno do DZIECI, jak i DOROSŁYCH. WIRTUALNE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ znajduje się na stronie www.ekomaster.tychy.pl .

Celem wdrożonego Programu Konkursowego pn. „Wirtualne Centrum Edukacji Ekologicznej" jest kształtowanie pozytywnych więzi ze środowiskiem przyrodniczym i odpowiedzialności za jego stan, poprzez propagowanie selektywnej zbiórki odpadów w codziennym życiu. Wdrożenie Programu ma na celu wzbogacenie działań z zakresu edukacji ekologicznej. Rejestracja odbywa się online, na stronie WWW programu.

Uczestnicy programu otrzymują punkty za wykonane zadania, rozwiązanie quizów i wypełnienie ankiet. Zebrane punkty uczestnicy mogą wymienić na gadżety, nagrody – Program Konkursowy ma za zadanie aktywizować uczestników. Jednocześnie może stanowić doskonałą formę zajęć edukacyjnych prowadzonych w placówkach oświatowych.

Program Konkursowy prowadzony będzie przez okres 6 miesięcy i trwał będzie do dnia 31.03.2023 r. z możliwością przedłużenia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.