21 września 2022 11:20

Dwie tyskie instytucje kultury - Muzeum Miejskie oraz Teatr Mały - zdobyły wyróżnienie i nagrodę w konkursie „Słoneczniki 2022” na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci na Śląsku. Gala rozdania nagród odbyła się 16 września w siedzibie NOSPR w Katowicach.

Muzeum Miejskie w Tychach odebrało wyróżnienie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci na Śląsku. Jurorzy, w kategorii „logika”, docenili  warsztaty „Architektki. Dziewczyny kształtują świat”.  Z kolei nagrodę rodziców w kategorii "sztuki wizualne" otrzymał Teatr Mały w Tychach za organizację Dni Teatru Malutkiego.  

Informacja o wszystkich nagrodzonych w tegorocznej śląskiej edycji na stronie czasdzieci.pl.


Słoneczniki to konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0–14 lat, organizowany przez portal CzasDzieci.pl – wieloletniego pośrednika między miejscami edukacji i kultury a rodzicami. W tym roku odbyła się już jego 6. śląska edycja. Jurorzy doceniają i nagradzają organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu   przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką. Kategorie konkursowe: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda opierają się na koncepcji inteligencji wielorakich opracowanej przez H. Gardnera.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.