28 września 2022 9:41

1 października w tyskim Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się konferencja RakOFF2. Wydarzenie organizowane jest przez stowarzyszenie Tyskie Szpilki i dofinansowane z budżetu miasta Tychy. Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez Barier".

PROGRAM KONFERENCJI

13:00 Otwarcie Konferencji

13.10  dr Maciej Jędrzejko „Profilaktyka raka piersi i jajnika. Czy mamy realną szasnę by uniknąć zachorowania?

13.40  prof. Krzysztof Nowosielski Dekalog seksualny w onkologii

14.10  mgr Justyna Dec  Rola dietetyka w profilaktyce raka piersi

14:30  przerwa kawowa, prezentacja stanowisk wystawców

14:45  dr Justyna Rembak-Szynkiewicz Narzędzia i metody przeznaczone do diagnostyki raka piersi

15.15  dr Łukasz Noras -  Rak oczami skalpela, czy zawsze warto ciąć?

15.45 – Małgorzata Gadowska – „Zdrowie psychiczne podczas walki z rakiem”

16.15  Rak to nie wyrok – jak choroba może wpłynąć na nasze życie– rozmowa z Katarzyną Stachowicz (Prezeską Fundacji Pokonaj Raka) i Justyną Dec – Prezeską Fundacji Oko w oko w Rakiem

16:45- Podsumowanie wykładów rozmowa z Prezeską Tyskich Szpilek Niną Franczak, Prezeską Fundacji Oko w oko w Rakiem Justyną Dec– świadomość kobiet i mężczyzn w leczeniu raka – czy możemy zrobić coś więcej?

17.00 – Otwarcie wystawy fotograficznej Radosława Czapli „To nie jest bajka”

Konferencja odbędzie się 1 października w Pasażu Kultury Andromeda. Zapisy na wydarzenie pod adresem mailowym: zapisy.rakoff@gmail.com 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.