29 sierpnia 2022 11:31

Dzisiaj (29 sierpnia) ruszyły prace na ul. Stoczniowców 70 - ułożona zostanie tam nowa asfaltowa nakładka. Remontowana będzie jedna strona drogi (jezdnia w kierunku Glinki) na odcinku od al. Bielskiej do ul. Konecznego.

Jeszcze dziś podobne prace prowadzone będą także na ul. Edukacji (odcinek od DK1 do skrzyżowania z ul. Fitelberga).

W następnej kolejności asfaltową nakładkę zyskają ul. Budowlanych (odcinek od Burschego do ul. Barbary) oraz ul. Orzeszkowej - odc. od ul. Armii Krajowej do wysokości budynku przy ul. Orzeszkowej 17A (rejon dawnej siedziby Telekomuniacji).

W tych miejscach spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu, dlatego kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.