27 lipca 2022 13:26

W tyskich parkach pojawiły się specjalne ławki dla opiekunów niemowląt. Nowe siedziska mają miejsce do przewijania, są zadaszone i osłonięte po bokach.

Trzy ławki z przewijakami zostały zamontowane przy placach zabaw w Parku Suble, w Parku Jaworek oraz w Miejskim Parku Solidarności. Posiadają miejsce do przewijania niemowląt, są zadaszone i osłonięte po bokach.

Ławki wykonane są z drzewa jodłowego w kolorze orzecha o konstrukcji metalowej w kolorze grafitowym, pokryte dachem z płyty poliwęglanowej.

Tyski Zakład Usług Komunalnych planuje już kolejne takie ławeczki, które pojawiać się będą stopniowo w miejskiej przestrzeni -dwie z nich zostaną zamontowane już w najbliższym czasie.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.