4 lipca 2022 13:47

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej organizuje specjalistyczne zajęcia z zakresu samoobrony dla mieszkańców Osiedla A w Tychach. Pierwsze spotkanie w środę 6 lipca w Parku Górniczym. Zajęcia organizowane są w ramach programu rewitalizacji finansowanego ze środków budżetu Miasta Tychy.

Cykl spotkań poprowadzi były żołnierz jednostek specjalnych, a w programie m.in. scenki sytuacyjne, techniki obrony przed napaścią od przodu i od tyłu, techniki wyzwalania się z uchwytu, obrona przed chwytem duszenia, wykorzystanie "słabych punktów" ciała napastnika, ale także budowanie pewności siebie w sytuacji zagrożenia. Zajęcia skierowane są do wszystkich mieszkańców Osiedla A bez względu na płeć i wiek. 

Pierwsze spotkanie już 6 lipca 2022 w Parku Górniczym na Osiedlu A od godziny 17.00, jeśli jednak pogoda nie pozwalałaby na organizację spotkania w plenerze, to zapraszamy sali w Klubie Seniora przy ul. Arkadowej 2. 

Aby potwierdzić swoje uczestnictwo, prosimy o zapisywanie się telefonicznie 501 696 644 i mailowo: fres@ekonomiaspoleczna.org.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.