27 czerwca 2022 14:22

W środę 29 czerwca w godzinach przedpołudniowych rozegrany zostanie 1 etap 33-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków z Żor do Katowic. Trasa przebiegać będzie przez ulice Tychów. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznaczeń drogowych.

Już w dniach 29 czerwca - 2 lipca br. będziemy mogli oglądać zmagania uczestników 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Ponad 140 osobowy Peleton będzie gościł w województwach: Śląskim, Małopolskim, Podkarpackim, Świętokrzyskim oraz Łódzkim.

Trasa w Tychach przebiegać będzie od strony Kobióra ul. Bielską, Sikorskiego do Cielmic, ulicą Targiela, Jedności, ul. Bieruńską.  Pełna informacja o przebiegu trasy na stronie wyścigu. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.