21 czerwca 2022 9:46

W ostatni weekend czerwca zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie kulturalne adresowane do najmłodszych widzów. II edycja Festiwalu Malutkiego rozpocznie się w piątek 24 czerwca i potrwa aż do niedzieli. W programie spektakle dla najmłodszych widzów, dzieci w wieku od roku do 5 lat.

Dni Teatru Malutkiego to odpowiedź na rosnące zainteresowanie spektaklami teatralnymi dla najmłodszych. Wydarzenie jest okazją do rodzinnego eksplorowania przestrzeni teatralnej, nowych wrażeń artystycznych, ale przede wszystkim, do umacniania relacji rodzic-dziecko, poprzez sztukę teatralną. Warto podkreślić, że każda z propozycji programowych – spektakle, warsztaty, animacje, koncert w ramach FM – dostosowywane są do możliwości percepcyjnych i rozwojowych małej widowni.  

PROGRAM

24 czerwca 2022   , godz. 10.00 i 12.00
Spektakl „NIE-MA”

Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat  pojawiania się, znikania, a przede wszystkim… szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA a jednak jest. Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy… pachnie.

Spektakl dla dzieci od 1- 3 lat
Czas trwania ok. 30 min
Bilety: 40 zł ( 1 dziecko+1 opiekun)

25 czerwca 2022   , godz. 12.00 i 14.00
Spektakl „Frajda, Granda, Bzik”, Grupa Kolekttacz

To spotkanie: naturalne, swobodne, otwarte, włączające, wrażliwe. Spokój, bliskość, wspólnota rodzina. Czego w niej doświadczamy? Różnorodności, niespodzianek, nieporozumień, frajdy, awarii, kłótni i bzika! 

Spektakl dla dzieci od 2-5 lat      
Czas trwania: 50 min
Bilety: 40 zł ( 1 dziecko+1 opiekun)
UWAGA! Spektakl również dla uczestników i uczestniczek ze specjalnymi potrzebami.

26 czerwca 20022, godz. 13.00, 15.00, 17.00
„O!” -PREMIERA SPEKTAKLU, Kolektyw NAJNAJlepiej

Co się dzieje na okrągło? No i jak się dzieje? Co można dostrzec dookoła siebie i co zabrzmi lepiej: kropka czy kropla? O tym i o wielu innych, kulistych sprawach, będziemy opowiadać na okrągło, podczas naszego spektaklu. Nasze teatralne spotkanie kierujemy do najmłodszych widzów i ich dorosłych „osób towarzyszących”. Chcemy sprawić, że wszystko będzie blisko, bo ono z pewnością też jest okrągłe, bo trwa…i trwa… na okrągło…O!.. właśnie.

Spektakl dla dzieci od 1-5 lat
Czas trwania : 40 min.
Bilety: 40 zł ( 1 dziecko+1 opiekun)

Więcej informacji:

Tel. 32 227 20 67; mail: teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl   oraz na stronie: teatrmaly.tychy.pl/kalendarium/

Organizator: Teatr Mały Tychy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.