20 lipca 2010 13:13

Od dziś można wysyłać prace na konkurs Tychy subiektywnie.

Zapraszamy wszystkich tyszan do udziału w konkursie na najlepsze fotografie, filmy, sztuki plastyczne związane z Tychami.
 
Czas trwania: od 20 lipca do 20 października 2010 r.
Konkurs organizowany jest przez Urząd Miasta Tychy we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Tychach. Partnerem konkursu jest Saturn w Tychach.
Każdy uczestnik ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody: kupony na zakupy w sklepie Saturn w Tychach oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Saturn Tychy.
 
W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zajmują się fotografią zarówno profesjonalnie jak i amatorsko, jedyny warunek – muszą to być mieszkańcy Tychów.
Szczegóły o konkursie, regulamin i formularz zgłoszeniowy w zakładce "Bieżące akcje"
 
Zapraszamy też do wspólnej zabawy na portalu społecznościowym Facebook
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.