19 lipca 2010 14:58

25 lipca zapraszamy do Tychów na święcenie pojazdów. Ostatnia niedziela lipca to również odpust w parafii pw. św. Krzysztofa, przy ul. kard. Wyszyńskiego.

Uroczystości rozpocznie, o godz. 11.30, msza święta w kościele pw. św. Krzysztofa. Pojazdy będą święcone od około godz. 12.30 do 14.30. W związku ze świętem od godz. 11.30 do 14.30, na wyznaczonych ulicach zostanie zamknięty ruch. Szczegóły w zakładce "Utrudnienia w ruchu"

Święcenie pojazdów, to co roku wyjątkowe wydarzenie dla kierowców z całego województwa, których św. Krzysztof jest patronem. To również wyjątkowe święto Tychów, samochodowej stolicy Polski, bo od 1997 roku św. Krzysztof jest również patronem miasta i wszystkich tyszan.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.