9 lipca 2010 15:18

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych w 2010 roku w obszarze kultury fizycznej, sportu i rekreacji ogłoszony przez Prezydenta Miasta Tychy.

Dotacje w wysokości 24 400 zł. przyznano Ludowemu Klubowi Sportowemu "Ogrodnik" w Tychach przy ul. Jedności 131. Zadanie będzie realizowane od lipca do grudnia 2010 roku.
LKS "Ogrodnik" zajmie się organizacją wydarzeń sportowych i animacją różnego typu imprez sportowych dla dzieci i młodzieży.
Otwarty konkurs ofert ogłoszono działając na podstawie na podstawie art. 11 ust. 2 i art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ.U. z 2003 r Nr. 96, poz. 873 z późniejszymi zmianami).
 


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.