12 lipca 2010 9:50

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach informuje, iż nie prowadzi i nigdy nie prowadził działalności w jakikolwiek sposób związanej z ubezpieczeniami społecznymi oferowanymi przez Otwarte Fundusze Emerytalne.

Osoby, które kontaktują się z pracodawcami lub stażystami przedstawiając się jako pracownicy PUP Tychy, i oferują usługi w zakresie ubezpieczeń w OFE działają w sposób nieuprawniony i nielegalny.

Zgodnie z art. 59b. ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. Nr 69 z 2008 r., poz. 415 z późń. zm.) PUP Tychy zobowiązany jest do podawania do publicznej wiadomości wykazu pracodawców i liczby osób, z którymi zawarto umowy w sprawie: refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnego, stażu, prac interwencyjnych oraz robót publicznych.

W związku z powyższym PUP Tychy prosi o zgłaszanie zdarzeń, w których osoba podająca się za pracownika PUP Tychy próbuje skontaktować się z osobą bezrobotną celem przedstawienia oferty ubezpieczeniowej
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.