16 czerwca 2010 13:54

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert Prezydenta Miasta Tychy na wykonanie zadań publicznych w 2010 roku, w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym –„WAKACJE 2010”.

W wyniku przeprowadzenia konkursu na prowadzenie zadań publicznych 2010 roku, w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym organizacjom pozarządowym i innym podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego przyznano dotacje. Szczegóły tutaj.  
 
Konkurs, który ogłoszono w oparciu Ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (art. 11 ust. 2 i art. 13 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r., Dz. U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873 z późniejszymi zmianami), obejmuje realizację dwóch zadań:

 

1. Organizację w czasie wakacji letnich obozów i kolonii realizowanych z odpowiednio dostosowanym programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym zamieszkałych w Tychach, pochodzących z rodzin zagrożonych uzależnieniami:

2. Organizację działań promujących styl życia wolny od uzależnień oraz pozytywne wzorce zachowań dla ogółu dzieci i młodzieży zamieszkałych w Tychach.

Opis zadania: prowadzenie zajęć, warsztatów, organizacja akcji, happeninggów, imprez itp. z zakresu szeroko pojętej kultury i sportu w ramach profilaktyki o charakterze uniwersalnym, promującej wolne od uzależnień formy spędzania czasu wolnego
Miejsce realizacji zadania: Tychy
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.