12 stycznia 2022 11:58

Miesięcznik "Perspektywy" przygotował już po raz 24. ogólnopolski ranking liceów i techników. Wśród laureatów znalazły się tyskie szkoły: I Liceum Ogólnokształcące ze Złotą Tarczą, II LO i IV LO z Brązową Tarczą, Technikum nr 2 i Technikum nr 4 z Brązową Tarczą.

Odbiorcy Rankingu Liceów i Techników mogą czerpać informacje z pięciu rankingów, w tym dwóch głównych: Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2022 i Rankingu Techników 2022 oraz z trzech ogólnopolskich rankingów dodatkowych: Rankingu Maturalnego Liceów Ogólnokształcących 2022, Rankingu Maturalnego Techników 2022 oraz Rankingu Szkół Olimpijskich 2022.

Pełen ranking dostępny jest na stronie Perspektyw.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.