12 stycznia 2022 10:18

Badacze Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prowadzą badania dotyczące lokalnego komunikowania samorządowego. W ramach projektu przeprowadzana jest ankieta - zachęcamy do jej wypełnienia.

Ankietę mogą wypełnić osoby, które ukończyły 16 rok życia. Wyniki badań pomogą nie tylko określić, jakie są najczęściej używane narzędzia komunikacji w miastach, gminach i miejscowościach, ale również stwierdzić, jakie braki istnieją w tym zakresie i na jakie aspekty komunikowania osoby za nie odpowiedzialne powinny zwrócić większą uwagę.

Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy. Uzyskane wyniki posłużą badaczom wyłącznie w celach naukowych i statystycznych.

Ankieta dostępna jest do końca stycznia 2022 roku na stronie ebadania.pl. Można ją również pobrać, wypełnić i odesłać na adres:

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Medialnej, ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice.  

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.