24 maja 2010 15:16

W najbliższych dniach mogą nastąpić utrudnienia w odbiorze selektywnej zbiórki odpadów oraz zbiórki traw. Wynika to z zaangażowania spółki MPGOiEO Master w usuwanie skutków powodzi. Pracownicy spółki cały czas uczestniczą w usuwaniu odpadów, które pojawiły się w wyniku zalania i podtopień.

Spółka MPGOiEO Master dostarcza dodatkowe kontenery do Tychów, Bierunia, Lędzin i Chełmu Śląskiego.
W Tychach sytuacja jest opanowana. W wielu miejscach woda jednak dopiero opada. Gospodarstw, które potrzebują pomocy jest więc coraz więcej, dlatego trudno określić, kiedy prace związane z usuwaniem skutków powodzi się zakończą.
 
Szczegółowych informacji na temat utrudnień w odbiorze selektywnej zbiórki odpadów oraz zbiórki traw udziela Seweryn Słanek - Dyrektor handlowy MPGOiEO Master (tel. 513 151 708).
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.