Miasto

4 października 2021, 9:31:44

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej zaprasza na październikowe warsztaty dla kobiet w Tychach. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w Klubie Orion oraz w czwartki przy ul. Arkadowej.

Warsztaty odbywać się będą w dwóch lokalizacjach: w czwartki (od 7 października) przy ul. Arkadowej 2 oraz w poniedziałki (od 4 października) w Klubie Orion przy ul. Orzeszkowej w godzinach od 15.00 do 17.30.

W programie spotkań m.in.:

  • Profilaktyka raka piersi.
  • Tworzenie autorskiej biżuterii.
  • Nauka dbania o doskonały makijaż i piękne dłonie.
  • Kobieco - babskie motywacyjne pogaduchy.

Więcej informacji pod numere tel. 501-696-644 oraz adresem e-mail: fres@ekonomiaspoleczna.org.pl

Warsztaty są realizowane w ramach działań rewitalizacyjnych i współfinansowane przez Urząd Miasta Tychy. 

Bezpłatna mammografia

Bezpłatna mammografia

Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się 13 grudnia przy markecie Auchan (al. Bielska 107)

Prosto i zrozumiale – tak piszą tyscy urzędnicy

Prosto i zrozumiale – tak piszą tyscy urzędnicy

W połowie 2018 roku Urząd Miasta Tychy jako pierwszy urząd miasta w kraju rozpoczął realizację projektu, którego celem było wprowadzenie prostego języka do pism i dokumentów, które urzędnicy kierują do mieszkańców.

Ruszają prace nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+

Ruszają prace nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+

W związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+ urząd miasta zachęca tyszan do aktywnego udziału w tworzeniu nowego dokumentu strategicznego. Od 18 listopada do 3 grudnia mieszkańcy mogą wypełnić anonimową ankietę.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027+ przyjęta

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027+ przyjęta

W czwartek 25 listopada Rada Miasta Tychy przyjęła uchwałą Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych dla miasta Tychy na 2021-2027+.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×