16 września 2021 12:25

Do końca Narodowego Spisu Powszechnego pozostały już tylko dwa tygodnie. W najbliższy weekend tyszanie będą mieli kilka okazji, aby spisać się w różnych punktach na terenie miasta.

W piątek 17 września od godziny 8 do 14, a także w sobotę 18 września od godziny 9 do 13, mieszkańcy Tychów będą mogli się spisać na stoisku przy Tyskich Halach Targowych (al. Piłsudskiego 8). Również w sobotę, rachmistrz spisowy będzie obecny podczas wydarzenia „Postaw na nogi”, organizowanego na placu pod „Żyrafą” w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transport (od godziny 14 do 19).

Z kolei w niedzielę będzie można się spisać przy tyskich parafiach. W parafii św. Krzysztofa (ul. Wyszyńskiego 1)  od godziny 8 do 14, a także podczas festynu parafialno-dzielnicowego na Mąkołowcu w parafii św. Ojca Pio (ul. Przepiórek 50, od godziny 8 do 14). Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy i trwa do 30 września.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.