Miasto

3 sierpnia 2021, 9:50:57

W czwartek 5 sierpnia w Tyskim Centrum Wolontariatu przy ul. Edukacji 11 odbędzie się spotkanie dotyczące wolontariatu zagranicznego w Europejskim Korpusie Solidarności.

Jezioro Paprocany i Tychy z lotu ptaka Autor: Fotoloto

Podcas spotkania będzie okazja by dowiedzieć się jak się zgłosić do wolontariatu zagraniczengo, gdzie znaleźć informacje, jak wygląda rekrutacja, czyli co mogę i jak to zrobić, aby zostać wolontariuszem Europejskiego Korpusu Solidarności. Na spotkaniu obecni będą również wolontariusze Korpusu, którzy podzielą się doświadczeniami z pierwszej ręki. 

Zgłoszenia na spotkanie:  

Miejsce: 

Tyskie Centrum Wolontariatu | Fundacja Internationaler Bund Polska
ul. Edukacji 11, II piętro, pokój 74
43-100 Tychy  

godz. 11:00-13:00   

Raport ZTM w ogólnopolskim konkursie

Raport ZTM w ogólnopolskim konkursie

"Raport społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020" został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Do 20 września trwa głosowanie internautów.

Postaw na nogi!

Postaw na nogi!

Postaw na nogi i przyjedź na rolkach, hulajnodze, rowerze lub przyjdź na piechotę 18 września w godzinach od 14:00 do 19:00 do Parku Miejskiego Solidarności w Tychach.

Nowe ławki w Tychach

Nowe ławki w Tychach

Do końca roku w tyskich parkach zamontowanych zostanie 51 nowych ławek. Wymienione zostaną stare ławki na Sublach i w skwerze przy ulicy Dębowej, a w Parku Niedźwiadków pojawią się nowe.

Spisz się w ten weekend

Spisz się w ten weekend

Do końca Narodowego Spisu Powszechnego pozostały już tylko dwa tygodnie. W najbliższy weekend tyszanie będą mieli kilka okazji, aby spisać się w różnych punktach na terenie miasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×