22 lipca 2021 9:30

W najbliższą środę, 28 lipca w godzinach od 16.00 - 19.00 w Klubie Urbanowice Miejskiego Centrum Kultury na ul. Przejazdowej 8 w Tychach, będzie można się spisać w ramach obowiązkowego Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań.

Obowiązkowym spisem objęte są wszystkie osoby mieszkające obecnie w Polsce – także obcokrajowcy. Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 roku rozpoczął się 1 kwietnia 2021 roku. Spisać się można do 30 września 2021 roku. Urząd Miasta w Tychach zorganizował 3 lipca br. „Spisową sobotę”. W Biurze Obsługi Klienta na mieszkańców Tychów przez kilka godzin czekali pracownicy urzędu, którzy pomagali w spisie. Z tej możliwości pomocy skorzystało ponad 400 osób.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.