Miasto

4 czerwca 2021, 9:7:58

W niedzielę 6 czerwca zapraszamy na rodzinny piknik rowerowy, podczas którego rozstrzygnięty zostanie pierwszy etap rodzinnej rywalizacji w ramach trwającej Rowerowej Stolicy Polski 2021. Na najmłodszych uczestników czekają konkursy i zabawy.

Od 1 czerwca trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2021. Tyszanie walczą dodatkowo w 4 kategoriach rywalizacji: rodzinnej, grupowej, szkolnej i indywidualnej.

W najbliższą niedzielę 6 czerwca rozstrzygnięty zostanie pierwszy etap rodzinnej rywalizacji w ramach trwającej Rowerowej Stolicy Polski 2021. Na najlepszą drużynę rodzinną czeka nagroda, a podczas pikniku   odbędą się konkursy rowerowe dla najmłodszych, między innymi: 

  • jazda żółwia,
  • rzut oponą,
  • toczenie obręczy,
  • tor przeszkód.

Na uczestników pikniku tradycyjnie czekają gadżety miejskie i rowerowe.  Zapraszamy w godzinach 16.00 - 18.00.

Więcej informacji o tegorocznej Rowerowej Stolicy Polski na stronie: umtychy.pl/rsp .

Nowe dowody osobiste – ważne terminy!

Nowe dowody osobiste – ważne terminy!

Od 2 sierpnia będą wydawane nowe wzory dowodu osobistego, zawierające m.in. odcisk palca. Zmienią się terminy ważności wydawanych dowodów w zależności od wieku osoby ubiegającej się o dokument, a elektroniczna możliwość złożenia wniosku będzie możliwa tylko dla małoletnich do 12. roku życia.

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

1 czerwca ruszyła ogólnopolska rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Akcja kręcenia kilometrów potrwa miesiąc do 30 czerwca. Zachęcamy tyszan do przyłączenia do tegorocznych zmagań i podjęcia rywalizacji w ramach grup rowerowych i kręcenia kilometrów na rzecz Tychów.

Zajęcia z Tai Chi dla uczestników programu „Aktywni60plus”

Zajęcia z Tai Chi dla uczestników programu „Aktywni60plus”

Zapraszamy od 11 czerwca na darmowe zajęcia z Tai Chi dla posiadaczy karty „Aktywni60plus”.

Odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

Odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

W czwartek, 10 czerwca br., w godzinach od 20:00 do 01:00, w parkach, w których zlokalizowane są zbiorniki wodne i place zabaw na terenie miasta Tychy, odbędzie się zabieg dezynsekcyjny przeciw komarom i kleszczom.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×