Miasto

15 kwietnia 2021, 12:45:20

200 tysięcy darmowych maseczek od najbliższego piątku, 16 kwietnia będzie rozdawanych mieszkańcom Tychów.

Maseczki jednorazowe - zdjęcie ilustracyjne

Maseczki będą dystrybuowane m.in. na terenie miejskich instytucji:

  • Miejska Biblioteka Publiczna | w godzinach pracy bibliotek,
  • Urząd Miasta Tychy | BOK
  • Muzeum Miejskie | w godzinach pracy,
  • Tyskie TBS 

a także: w parafiach, przedszkolach, za pośrednictwem Straży Miejskiej, harcerzy oraz Radnych Miasta Tychy, którzy także zaangażowali się w akcję i będą rozdawać maseczki na tyskich osiedlach, a także w Parku Jaworek, na Halach Targowych czy Giełdzie Kwiatowej w Tychach.

Maseczki trafiły do Tychów z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenia meteorologiczne przed burzami, które mogą wystąpić na terenie Tychów 5 maja od godziny 14.00 do 21.00.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Fontanna w Parku Niedźwiadków już działa

Fontanna w Parku Niedźwiadków już działa

Fontanna w tak lubianym zwłaszcza przez najmłodszych tyszan Parku Niedźwiadków przeszła prawdziwą metamorfozę. Misy fontanny zostały pokryte szklaną mozaiką w kolorze niebieskim, z których kaskadowo spływa woda.

Rusza masowy punkt szczepień na Stadionie Miejskim

Rusza masowy punkt szczepień na Stadionie Miejskim

We wtorek 4 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Stadionie Miejskim przy ulicy Edukacji. Dalej czekamy na informację o otwarciu drugiego punktu - na Hali Sportowej (najprawdopobniej będzie to 7 maja).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×