Miasto

17 marca 2021, 12:13:0

W marcu ubiegłego roku, z powodu pandemii, ustawodawca wydłużył termin na zgłoszenie zbycia i nabycia oraz rejestracji pojazdu z zagranicy do 180 dni. W styczniu 2021 r. przywrócono 30-dniowy termin.

Wydział Komunikacji

Prosimy o tym pamiętać, gdyż w przypadku jego niedotrzymania Wydział Komunikacji ma obowiązek nałożyć karę w wysokości od 200 do 1000 zł.

By zminimalizować czas oczekiwania na załatwianie spraw oraz zwiększyć bezpieczeństwo klientów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tychy na ul. Budowlanych 59, zagospodarowano dodatkowe pomieszczenie i oddzielono obsługę klienta indywidualnego od klienta instytucjonalnego (m.in. podmioty prowadzące działalność, instytucje).

- Biuro obsługi klienta instytucjonalnego zaprasza wszystkie podmioty rejestrujące zwiększone ilości pojazdów, natomiast główna sala w Wydziale Komunikacji przeznaczona jest wyłącznie dla klienta indywidualnego – mówi Maria Losko – naczelnik Wydziału Komunikacji UM Tychy.

Wszelkie informacje na temat zgłoszenie zbycia i nabycia oraz rejestracji pojazdu z zagranicy oraz innych spraw związanych z wydziałem komunikacji można uzyskać pod numerem tel.: 32 780 09 50 lub mailowo: komunikacja@umtychy.pl.

 

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenia meteorologiczne przed burzami, które mogą wystąpić na terenie Tychów 5 maja od godziny 14.00 do 21.00.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Fontanna w Parku Niedźwiadków już działa

Fontanna w Parku Niedźwiadków już działa

Fontanna w tak lubianym zwłaszcza przez najmłodszych tyszan Parku Niedźwiadków przeszła prawdziwą metamorfozę. Misy fontanny zostały pokryte szklaną mozaiką w kolorze niebieskim, z których kaskadowo spływa woda.

Rusza masowy punkt szczepień na Stadionie Miejskim

Rusza masowy punkt szczepień na Stadionie Miejskim

We wtorek 4 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Stadionie Miejskim przy ulicy Edukacji. Dalej czekamy na informację o otwarciu drugiego punktu - na Hali Sportowej (najprawdopobniej będzie to 7 maja).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×