Miasto

23 lutego 2021, 14:44:47

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 24, 25 i 26 lutego 2021 r. na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie E. Leclerc przy ul. Budowlanych 75.

mammografia

Badania w mammobusie gliwickiego Instytutu Onkologii wykonywane będą w dniach:

  • 24 i 25 lutego (środa i   czwartek ) w godz.: 10.00-17.00
  • 26 lutego ( piątek ) w godz.: 8.30-15.30.

Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać ubezpieczone kobiety urodzone w latach 1952-1971(!), które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii refundowanej przez NFZ. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 784 067 503 w godz.: 10.00-15.00.

ITS Tychy - kolejne skrzyżowania w przebudowie

ITS Tychy - kolejne skrzyżowania w przebudowie

Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS) to jedna ze sztandarowych inwestycji, jaka prowadzona jest obecnie w Tychach. Aktualnie trwają prace w 7 lokalizacjach, a niebawem ruszą w kolejnych punktach Tychów.

Projekty Tyskiego Banku Kultury na Dzień Kobiet (i nie tylko!)

Projekty Tyskiego Banku Kultury na Dzień Kobiet (i nie tylko!)

„Tyski Szlak Kobiet” i „Nasze dziewczyny z osiedla” to dwa projekty realizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach w ramach Tyskiego Banku Kultury. To projekty poświęcone kobietom, a kiedy najlepiej mówić o kobietach, jak nie 8 marca?

Konsultacje projektu uchwały - program opieki nad zwierzętami bezdomnymi

Konsultacje projektu uchwały - program opieki nad zwierzętami bezdomnymi

Do 23 marca trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Tychy na rok 2021.

Projekt „Absolwent-Praca-Stabilizacja”

Projekt „Absolwent-Praca-Stabilizacja”

Centrum Rozwoju Lokalnego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego „KLUCZ” serdecznie zapraszają studentów i absolwentów szkół wyższych do udziału w projekcie „Absolwent, Praca, Stabilizacja”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×