Miasto

16 kwietnia 2010, 13:4:20

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich informuje, że nie będzie prowadzony nabór wniosków o realizację przedsięwzięć w trybie lokalnych inicjatyw.

12 marca 2010 roku weszła w życie Ustawa o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, która określa nowy tryb realizowania inicjatyw lokalnych.
W związku z powyższym konieczna jest zmiana Uchwały nr 0150/XXXIX/886/10 Rady Miasta Tychy z dnia 28 stycznia 2010 r. w sprawie kierunków działania Prezydenta Miasta Tychy w zakresie organizowania, realizacji i dofinansowania lokalnych inicjatyw oraz Zarządzenia nr 0151/665/10 Prezydenta Miasta Tychy z dnia 02 lutego 2010 r. w sprawie przyjęcia procedury prowadzenia zadań w trybie lokalnych inicjatyw.

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich informuje, że nie będzie prowadzony nabór wniosków o realizację przedsięwzięć w trybie lokalnych inicjatyw do momentu przygotowania i uchwalenia nowego aktu prawnego dostosowanego do wymogów powyższej ustawy.

Nowe zasady i tryb realizacji zadań w trybie inicjatyw lokalnych zostaną opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy (na stronie Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich) oraz w prasie lokalnej.

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

Miasto Tychy otrzymało 47,5 milionów złotych dofinansowania z Programu Inwestycji Strategicznych na przebudowę dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach. Szacunkowy koszt całej inwestycji to 50 milionów złotych.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 26-28 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Jesienne nasadzenia

Jesienne nasadzenia

Tyski Zakład Usług Komunalnych zakończył obsadzanie jesiennych rabat sezonowych. W sumie posadzono 8 tysięcy roślin: kompozycje z kapust ozdobnych, wrzosów, chryzantem oraz jarmużu ozdobnego.

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Miejskim Tychy

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Miejskim Tychy

We wtorek 26 października na murawie Stadionu Miejskiego Tychy rozegrany zostanie mecz polskiej reprezentacji kobiet w piłce nożnej. W eliminacjach do Mistrzostw Świata Polki zmierzą się z reprezentacją Albanii. Początek spotkania o godzinie 19.45.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×