10 kwietnia 2010 15:20

W Tychach odbędą się msze święte w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku.

W sobotę, 10 kwietnia o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny odbyła się msza św. w intencji ofiar katastrofy.
O 17.00 w kościele bł. Karoliny została odprawiona msza święta w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku - wziął w niej udział prezydent Andrzej Dziuba i władze miasta. 
 
W holu domu parafialnego można oglądać wystawę katyńską przygotowaną przez katowicki oddział IPN.

Kolejna msza w intencji ofiar odbędzie się w niedzielę, 11 kwietnia o godz. 12.00 w kościele pw. bł. Karoliny. W niedzielę odprawione zostaną także msze święte w parafii pw. Miłosierdzia Bożego, o godz. 11.30 i św. Krzysztofa - o godz. 11.30.
 
We wtorek, 13 kwietnia msza w parafii św. Benedykta o 13.00 przy okazji uroczystości miejskich związanych z obchodami 70. rocznicy mordu katyńskiego zostanie odprawiona msza w intencji ofiar katastrofy. 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.