10 kwietnia 2010 15:08

Księga kondolencyjna w sobotę wystawiona w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tychach, w której tyszanie mogą dokonywać wpisów w związku z żałobą narodową ogłoszoną po tragicznym wypadku samolotowym, jaki miał miejsce na lotnisku pod Smoleńskiem została przeniesiona do Biura Obsługi Klienta na parterze Urzędu.

W wypadku zginął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński wraz z małżonką oraz blisko 100 innych osób, w tym czołowi polscy politycy, działacze społeczni, duchowni i wysocy oficerowie Wojska Polskiego. Księga kondolencyjna będzie wyłożona przez okres trwania żałoby narodowej, codziennie. Jako pierwsi wpisów dokonali Prezydent Miasta Andrzej Dziuba i jego zastępcy.

fot. E. Madej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.