Miasto

31 maja 2020, 11:6:42

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców na spotkanie on-line „Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19”.

Spotkanie organizowane w ramach cyklu „Booster MŚP - Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?", rozpocznie się 2 czerwca br. o godz. 10.

Przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak radzić sobie z kryzysem w czasie pandemii, gdzie szukać wsparcia i z jakich instrumentów pomocowych mogą skorzystać.

W programie :

10 – 10.05 - Powitanie gości i otwarcie I Boostera MŚP online – moderator: dr Wioleta Witczak-Smolnik, rzecznik prasowy/ PR manager KSSE S.A.

10:05 – 10:15 - Strefa Wsparcia KSSE dla firm w czasie COVID19 okiem ekonomisty: Jak odnaleźć się w nowej gospodarczej rzeczywistości, która przed nami?/ Inwestycje, jako recepta na przyszłość biznesową – prof. Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, dr hab. Barbara Piontek, zastępca prezesa Zarządu KSSE S.A.

10:15 – 10:25 - Centrum Wsparcia MŚP - narzędzie pomocowe dla biznesu w czasie koronakryzysu – Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

10:25 – 10:35 - Instrumenty finansowe dla firm – Robert Ferdyn, dyrektor Rozwoju Regionu Śląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie

10:35 – 10:45 - Oferta wsparcia MŚP – Tomasz Król, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców Katowicach, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

10:45 – 10:55 - Polska Strefa Inwestycji. Jak uzyskać wsparcie dla swojego biznesu? – Łukasz Ciepły, project manager, KSSE S.A.

10:55 – 11:05 - Nowa rzeczywistość pracodawcy i pracownika na rynku pracy – Elżbieta Modrzewska, manager ds. projektów edukacyjnych i rozwoju kadr, KSSE

11:05 - Sesja Q&A

11:15/11:20 - Zakończenie spotkania

Link do logowania :
https://global.gotomeeting.com/join/667731253

Wizyta studyjna senackiej Komisji Nadzwyczajnej do spraw Klimatu w Tychach

Wizyta studyjna senackiej Komisji Nadzwyczajnej do spraw Klimatu w Tychach

W środę, 1 grudnia br. Tychy odwiedziła senacka Komisja Nadzwyczajna do spraw Klimatu. W wizycie wzięli udział m.in. Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela Morawska-Stanecka oraz Przewodniczący Komisji Nadzwyczajnej do spraw Klimatu - Senator Stanisław Gawłowski.

Przyłącz się do programu STOP SMOG

Przyłącz się do programu STOP SMOG

Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Tychy poszukuje osób chętnych do udziału w projekcie STOP SMOG (osób fizycznych o niskim dochodzie, będących właścicielem lub współwłaścicielem budynków jednorodzinnych).

Mikołajki w Tychach

Mikołajki w Tychach

6 grudnia już za tydzień. W Tychach z tej okazji w najbliższych dniach będą odbywały się m.in. spotkania z Mikołajem, spektakle teatralne, animacje i warsztaty. Sprawdź ofertę mikołajkową, jaką przygotowały tyskie instytucje. Szczegóły na: kultura.tychy.pl

Ruszają prace nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+

Ruszają prace nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+

W związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+ urząd miasta zachęca tyszan do aktywnego udziału w tworzeniu nowego dokumentu strategicznego. Od 18 listopada do 3 grudnia mieszkańcy mogą wypełnić anonimową ankietę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×