Miasto

31 maja 2020, 11:6:42

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców na spotkanie on-line „Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19”.

Spotkanie organizowane w ramach cyklu „Booster MŚP - Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?", rozpocznie się 2 czerwca br. o godz. 10.

Przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak radzić sobie z kryzysem w czasie pandemii, gdzie szukać wsparcia i z jakich instrumentów pomocowych mogą skorzystać.

W programie :

10 – 10.05 - Powitanie gości i otwarcie I Boostera MŚP online – moderator: dr Wioleta Witczak-Smolnik, rzecznik prasowy/ PR manager KSSE S.A.

10:05 – 10:15 - Strefa Wsparcia KSSE dla firm w czasie COVID19 okiem ekonomisty: Jak odnaleźć się w nowej gospodarczej rzeczywistości, która przed nami?/ Inwestycje, jako recepta na przyszłość biznesową – prof. Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, dr hab. Barbara Piontek, zastępca prezesa Zarządu KSSE S.A.

10:15 – 10:25 - Centrum Wsparcia MŚP - narzędzie pomocowe dla biznesu w czasie koronakryzysu – Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

10:25 – 10:35 - Instrumenty finansowe dla firm – Robert Ferdyn, dyrektor Rozwoju Regionu Śląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie

10:35 – 10:45 - Oferta wsparcia MŚP – Tomasz Król, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców Katowicach, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

10:45 – 10:55 - Polska Strefa Inwestycji. Jak uzyskać wsparcie dla swojego biznesu? – Łukasz Ciepły, project manager, KSSE S.A.

10:55 – 11:05 - Nowa rzeczywistość pracodawcy i pracownika na rynku pracy – Elżbieta Modrzewska, manager ds. projektów edukacyjnych i rozwoju kadr, KSSE

11:05 - Sesja Q&A

11:15/11:20 - Zakończenie spotkania

Link do logowania :
https://global.gotomeeting.com/join/667731253

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków od 1 lipca 2021 roku

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków od 1 lipca 2021 roku

Od 1 lipca będzie w Polsce działa Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB), która nakłada nowe obowiązki na właścicieli lub zarządzających budynkami lub lokalami. Każdy właściciel lub zarządca budynku lub lokalu, który posiada źródło ciepła o mocy do 1 MW - musi złożyć specjalną deklarację.

Przystań kajakowa w Tychach wyróżniona

Przystań kajakowa w Tychach wyróżniona

Przystań kajakowa na Paprocanach projektu pracowni architektonicznej RS+ Robert Skitek w pierwszej piątce realizacji wyróżnionych w Nagrodzie Architektonicznej Polityki. Wyróżnienie odebrał w Warszawie - Maciej Gramatyka Zastępca Prezydenta Miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał | 2 stopień zagrożenia

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał | 2 stopień zagrożenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wysokimi temperaturami jakie mogą pojawić się w województwie śląskim w najbliższych dniach.

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

1 czerwca ruszyła ogólnopolska rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Akcja kręcenia kilometrów potrwa miesiąc do 30 czerwca. Zachęcamy tyszan do przyłączenia do tegorocznych zmagań i podjęcia rywalizacji w ramach grup rowerowych i kręcenia kilometrów na rzecz Tychów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×