4 marca 2010 11:32

11 marca, w czwartek w Teatrze Małym w Tychach, o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych „Muzycy dzieciom”.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci z Pszczyny, które obejmuje opieką domową dzieci nieuleczalnie chore. Pomaga im odejść w spokoju, spędzić ostatnie chwile z najbliższymi, z dala od szpitalnego hałasu i pośpiechu. Nie trzeba dodawać, że cel, na który zbierane są pieniądze jest szczytny, dlatego koncert został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby i Przewodniczącego Rady Miasta Zygmunt Marczuk. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność pszczyńskiego Hospicjum.

Urząd Miasta Tychy zwraca się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy, udział w koncercie i rozpropagowanie go wśród współpracowników, rodziny, przyjaciół,  i znajomych. Liczy się każda kwota przeznaczona na opiekę paliatywną małych dzieci. Pamiętajmy: „W domu dzieci mniej się boją…”

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie Teatru Małego w Tychach, ul. Hlonda 1, tel. 32 227 20 67. Miejsca można też rezerwować w Wydziale Informacji Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Tychy, al. Niepodległości 49, IX piętro, tel. 32776 39 17 – 18.
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.