Kultura

4 maja 2020, 13:13:31

„Bajki z brodą” to nie tylko możliwość posłuchania baśni, ale również wzięcie udziału w jej ilustrowaniu, a także pozyskania nagrody w postaci zaproszenia do Teatru Małego na spektakl dla dzieci, bilety będą do wybrania do końca 2020 roku.

grafika ilustrująca bajkę stoliczku nakryj się, obiekty na grafice: głowa osła, stół, talerz z tuszką kurczaka

Tradycyjnie już, w kolejną sobotę miesiąca o godz.: 16:00, zapraszamy na spotkanie z baśniami braci Grimm w cyklu "Bajki z brodą".
Tym razem dzieci będą miały okazję posłuchać bajki "Stoliczku nakryj się, złoty osioł i kij z worka".
Nieustannie ciekawi jesteśmy Waszych ilustracji, na które będziemy czekać do 6 maja do godz.: 10:00 - wysyłajcie je na adres: edukacja@teatrmaly.tychy.pl.

Jak zwykle czekają na Was nagrody w postaci biletu na wybrany spektakl dla dzieci. Link do nagrania zostanie opublikowany 9 maja o godz.: 16:00 na teatralnym kanale YouTube.

Uwaga!

Kolejne baśnie z cyklu Bajki z brodą, które dzieci będą mogły posłuchać to:

16.05 - „Roszpunka”

23.05 - „O Rybaku i jego żonie”

30.05 – „Śpiąca Królewna”.

1 listopada - zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

1 listopada - zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w dniu 1 listopada wprowadzona zostanie bezpłatna komunikacja miejska oraz zmiany w jej funkcjonowaniu. Od 29 października do 2 listopada spodziewać się można także wprowadzenia czasowej organizacja ruchu.

Fundacja "Tychy - Dobre Miejsce" przyjmuje wnioski o dotację

Fundacja "Tychy - Dobre Miejsce" przyjmuje wnioski o dotację

Działająca na terenie miasta Fundacja "Tychy - Dobre Miejsce" rozpoczęła nabór wniosków o dotację. Fundacja dofinansowuje projekty w obszarze szeroko rozumianych działań promocji miasta Tychy, ochrony środowiska, gospodarki, kultury, edukacji, sportu i rekreacji.

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

Miasto Tychy otrzymało 47,5 milionów złotych dofinansowania z Programu Inwestycji Strategicznych na przebudowę dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach. Szacunkowy koszt całej inwestycji to 50 milionów złotych.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 26-28 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×