Kultura

20 kwietnia 2020, 14:13:52

„Bajki z brodą” to nie tylko możliwość posłuchania baśni, ale również wzięcie udziału w jej ilustrowaniu, a także pozyskania nagrody w postaci zaproszenia do Teatru Małego na spektakl dla dzieci, bilety będą do wybrania do końca 2020 roku.

Grafika przedstawiająca kopciuszka nocą, w tle księżyc i gwiazdy

Przed nami kolejna baśń braci Grimm w interpretacji Pawła Drzewieckiego - aktora, reżysera - realizowana w cyklu „Bajki z brodą”.

Tym razem zapraszamy w dniu 25 kwietnia (sobota ) o godzinie 16:00 na spotkanie z jedną z bardziej ulubionych baśni - z „Kopciuszkiem”.

Zgodnie z wypracowaną formułą  ponownie zachęcamy dzieci do współudziału w tworzeniu szaty graficznej do naszej bajki. Tylko do 23 kwietnia, do godziny 10:00 czekamy na zdjęcia ilustracji do bajki „Kopciuszek”, które podobnie jak to miało miejsce w przypadku baśni „Czerwony Kapturek” i „Królewna Śnieżka” będą zaprezentowane w słuchowisku internetowym na kanale YouTube Teatru Małego w Tychach  i FaceBooku    oraz nagrodzone biletami na wybrany spektakl z cyklu „Scena młodego widza”. Zdjęcia prac plastycznych prosimy przesyłać na adres  - edukacja@teatrmaly.tychy.pl

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

Miasto Tychy otrzymało 47,5 milionów złotych dofinansowania z Programu Inwestycji Strategicznych na przebudowę dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach. Szacunkowy koszt całej inwestycji to 50 milionów złotych.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 26-28 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Jesienne nasadzenia

Jesienne nasadzenia

Tyski Zakład Usług Komunalnych zakończył obsadzanie jesiennych rabat sezonowych. W sumie posadzono 8 tysięcy roślin: kompozycje z kapust ozdobnych, wrzosów, chryzantem oraz jarmużu ozdobnego.

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Miejskim Tychy

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Miejskim Tychy

We wtorek 26 października na murawie Stadionu Miejskiego Tychy rozegrany zostanie mecz polskiej reprezentacji kobiet w piłce nożnej. W eliminacjach do Mistrzostw Świata Polki zmierzą się z reprezentacją Albanii. Początek spotkania o godzinie 19.45.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×