3 kwietnia 2020 10:41

Jesteś osobą niepełnosprawną albo jej opiekunem? Chcesz dostawać z Urzędu Miasta informacje dotyczące szeroko pojętej niepełnosprawności, realizowanych w Tychach programów i podejmowanych działań?

Wyślij maila o treści:

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie Tyskiego Newslettera dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów"

na adres: tychybezbarier@umtychy.pl i oczekuj wiadomości!

  • Korzystanie z usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" jest dobrowolne i bezterminowe
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądż usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miasta Tychy, dostępną tutaj i wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

Wysłanie maila o powyższej treści oznacza również, że zapoznali się Państwo z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści Państwa danych i możliwości ich poprawiania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem Państwa adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

 Powrót na stronę Niepełnosprawni w Tychach

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.