Miasto

3 kwietnia 2020, 10:41:59

Jesteś osobą niepełnosprawną albo jej opiekunem? Chcesz dostawać z Urzędu Miasta informacje dotyczące szeroko pojętej niepełnosprawności, realizowanych w Tychach programów i podejmowanych działań?

zdjęcie przedstawiające otwartego laptopa z ikonką odebranej poczty mailowej

Wyślij maila o treści:

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie Tyskiego Newslettera dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów"

na adres: tychybezbarier@umtychy.pl i oczekuj wiadomości!

  • Korzystanie z usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" jest dobrowolne i bezterminowe
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądż usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miasta Tychy, dostępną tutaj i wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

Wysłanie maila o powyższej treści oznacza również, że zapoznali się Państwo z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści Państwa danych i możliwości ich poprawiania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem Państwa adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

Powrót do strony DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Miasto Tychy realizuje program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie. Z bezpłatnych szczepionek skorzystać mogą mieszkańcy Tychów powyżej 65 roku życia, którzy są przewlekle chorzy i/lub o niskich dochodach.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Od poniedziałku - 28.09 przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Parking wielopoziomowy Park&Ride oraz Bike&Ride powstanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji w Tychach. Urząd Miasta Tychy otrzymał właśnie informację o przyznaniu 11,5 milionów złotych dofinansowania na realizację tej szacowanej na 14,9 miliona złotych inwestycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×