Miasto

3 kwietnia 2020, 10:41:59

Jesteś osobą niepełnosprawną albo jej opiekunem? Chcesz dostawać z Urzędu Miasta informacje dotyczące szeroko pojętej niepełnosprawności, realizowanych w Tychach programów i podejmowanych działań?

zdjęcie przedstawiające otwartego laptopa z ikonką odebranej poczty mailowej

Wyślij maila o treści:

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie Tyskiego Newslettera dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów"

na adres: tychybezbarier@umtychy.pl i oczekuj wiadomości!

  • Korzystanie z usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" jest dobrowolne i bezterminowe
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądż usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miasta Tychy, dostępną tutaj i wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

Wysłanie maila o powyższej treści oznacza również, że zapoznali się Państwo z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści Państwa danych i możliwości ich poprawiania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem Państwa adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

 Powrót na stronę Niepełnosprawni w Tychach

Raport ZTM w ogólnopolskim konkursie

Raport ZTM w ogólnopolskim konkursie

"Raport społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020" został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Do 20 września trwa głosowanie internautów.

Postaw na nogi!

Postaw na nogi!

Postaw na nogi i przyjedź na rolkach, hulajnodze, rowerze lub przyjdź na piechotę 18 września w godzinach od 14:00 do 19:00 do Parku Miejskiego Solidarności w Tychach.

Nowe ławki w Tychach

Nowe ławki w Tychach

Do końca roku w tyskich parkach zamontowanych zostanie 51 nowych ławek. Wymienione zostaną stare ławki na Sublach i w skwerze przy ulicy Dębowej, a w Parku Niedźwiadków pojawią się nowe.

Spisz się w ten weekend

Spisz się w ten weekend

Do końca Narodowego Spisu Powszechnego pozostały już tylko dwa tygodnie. W najbliższy weekend tyszanie będą mieli kilka okazji, aby spisać się w różnych punktach na terenie miasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×