9 grudnia 2009 14:54

Od 10 grudnia br. w kasach Urzędu Miasta w Tychach oraz Wydziału Komunikacji mieszczącego się przy ul. Budowlanych 59, podatki i opłaty będzie można regulować także za pomocą kart płatniczych. Akceptowane są wszystkie typy kart płatniczych, z wyjątkiem American Express.

Z tytułu płatności klient nie będzie obciążany żadną dodatkową płatnością, tym samym Tychy dołączają do tych miast, w których prowizję za dokonaną transakcję przejmuje Urząd.

Jak stwierdził Prezydent Miasta Andrzej Dziuba: „Obecnie w coraz większej liczbie miejsc można regulować rachunki za pomocą kart płatniczych, zapłata gotówką, zwłaszcza dla młodych osób, staje się coraz bardziej kłopotliwa, bo w portfelach mamy właśnie karty płatnicze, a nie banknoty. Trudno, aby nie dostrzegać zmieniających się trendów i nie wprowadzać nowych rozwiązań, także w urzędzie miasta. Mamy nadzieje, że ten dodatkowy sposób zapłaty ułatwi mieszkańcom załatwianie spraw w tyskim urzędzie.”

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.