25 listopada 2009 11:17

26 listopada, podczas sesji Rady Miasta, zostaną wręczone stypendia „ Qiud discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz , dla siebie się uczysz), przyznane przez Samorząd Miasta Tychy.

Stypendia, co roku, otrzymują studenci, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, potwierdzanymi prawem do stypendium naukowego na macierzystej uczelni i jednocześnie angażujący się w pracę na rzecz promocji i rozwoju miasta. Tegoroczni wyróżnieni to:
 

1. Ciołek Justyna

2. Dziewałtowski – Gintowt Rafał

3. Górska Ewelina

4. Grzesiak – Chromy Monika

5. Grzybczak Szymon

6. Jania Natalia

7. Jarszak Marzena

8. Kulus Magdalena

9. Kołoczek Anna

10. Paprotny Joanna

11. Pierończyk Gabriel

12. Różycka Jagoda

13. Rosikowski Piotr

14. Rus Michał

15. Smolińska Zuzanna

16. Staś Katarzyna

17. Staś Tomasz

18. Waluga Katarzyna

19. Warcaba Katarzyna

20. Warzecha Magdalena
 

Stypendia przyznawane są od 2004 roku. Wysokość nagrody ustalana jest corocznie na podstawie jednokrotności kwoty bazowej określanej w budżecie państwa i stanowiącej podstawę do obliczania diet radnych miasta Tychy. W tym roku kwota ta wynosi 1766,46 zł brutto.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.