30 października 2009 12:40

Nagrody pieniężne, blask fleszy, światła reflektorów, sława! To wszystko już niedługo czeka na śmiałków, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie „Tyskie Talenty”. Przesłuchania otwarte dla publiczności odbędą się w Teatrze Małym w Tychach, 4 listopada 2009 w godz. od 10.00 do 18.00.

Rolę Wojewódzkiego, Chylińskiej i Foremniak, bardzo wymagającego jury, wczują się w Tychach:

Wojciech Wieczorek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury

Wojciech Harmansa, muzyk i wokalista, związany z zespołem szantowym Prawdziwe Perły

Adam Saczka, muzyk, wokalista i aktor, związany m.in. z zespołem szantowym Prawdziwe Perły, założyciel chóru gospel God's Property.

Iwona Ciepał, z Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą.

 
Kto zgłosił się do konkursu?

W kategorii:

1. wokalno-instrumentalnej – siedem zespołów, jeden

duet, dwóch solistów,

2. wokalnej – dziewięć osób, w tym dwóch panów i siedem pań,

3. tanecznej – dwa zespoły,

4. inne talenty – dwa duety - niespodzianka
 
Jak mówi Wojciech Wieczorek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, organizator konkursu, najlepsi artyści otrzymają nagrody pieniężne i będą mieli możliwość wystąpienia na uroczystej Sesji Rady Miasta kończącej obchody jubileuszu 75-lecia nadania Tychom praw gminy miejskiej, która odbędzie się w Teatrze Małym 10 grudnia 2009 roku.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.