Miasto

27 października 2009, 13:3:42

Straż Miejska w Tychach po raz 23 organizuje kurs samoobrony dla mieszkańców naszego miasta.

Zajęcia odbywać się będą w soboty zaczynając od 7 listopada, w godz. od 10-12 w sali gimn astycznej Zespołu Szkól nr 5 przy ul Edukacji 11 w Tychach. Program szkolenia obejmuje zagadnienia z zakresu samoobrony i walki wręcz w systemie KRAV MAGA.

Kurs organizowany jest w ramach Akcji Bezpieczne Tychy - Dość Milczenia.

Zgłoszenia przyjmuje Straż Miejska w Tychach nr telefonu 032780 09 75 wew. 24 lub na e-mail: jolanta.jastrzebska@umtychy.pl

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Trwające ponad dwa lata prace przy przebudowie zajezdni PKM Tychy dobiegły końca. Dziś nowa zajezdnia została uroczyście otwarta.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×