Miasto

19 czerwca 2019, 9:22:47

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Osoby siedzące na krzesłkach i oglądające film na dużym ekranie w plenerze

Dziś wieczorem (19 czerwca) o godzinie 21:30 kino pod chmurką zawita do Czułowa. Na placu im. Krystyny Ryguły odbędzie się pokaz filmu „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”. To pierwszy animowany film o przygodach nieustraszonych galów stworzony w technice 3D. Letni pokaz filmowy w  Czułowie jest realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego Miasta Tychy na rok 2019.

Z kolei w piątek (21 czerwca), Miejskie Centrum Kultury tradycyjnie zaprasza na Plenerowe Kino FreeLove. Tym razem wyświetlony zostanie nowy film Janusza Kondratiuka – „Jak pies z kotem”. Komedia, która doprowadza widzów do łez – zarówno tych radości, jak i wzruszenia. Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd polskiego kina w wybitnych kreacjach aktorskich, z Robertem Więckiewiczem i Olgierdem Łukaszewiczem na czele. Film Kondratiuka znalazł się wśród nagrodzonych i nominowanych do Złotych Lwów i Orłów. Początek również o 21:30. Wstęp na seanse filmowe jest bezpłatny.

Aktywniejsi, bezpieczniejsi

Aktywniejsi, bezpieczniejsi

Straż Miejska zaprasza panie z Tychów i okolic na kurs samoobrony, który od 9 listopada będzie się odbywał w każdą sobotę od godziny 11:00 do 13:00 w hali sportowej Klubu Sportowego Gwardia Tychy przy ulicy Wejchertów 20. Udział w kursie jest bezpłatny.

Autobusem na Perłę Paprocan

Autobusem na Perłę Paprocan

20 października w Tychach odbędzie się XXXII Perła Paprocan. Zawodnicy biorący udział w imprezie oraz wszyscy, którzy chcą im kibicować mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów liniami autobusowymi S17 i S18. W poprzedniej edycji biegu wzięło udział ponad 1000 biegaczy!

E-aktywni mieszkańcy

E-aktywni mieszkańcy

Gmina Miasta Tychy wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy w ramach "E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO".

Chcesz wystawić swoje stoisko podczas jarmarku?

Chcesz wystawić swoje stoisko podczas jarmarku?

Do 21 października można składać oferty na stoiska handlowe w drewnianych domkach, które ustawione będą na placu Baczyńskiego podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×