Miasto

21 października 2009, 10:46:55

Jeszcze do końca tygodnia można zgłaszać się do tyskiego Hospicjum i zostać wolontariuszem podczas X jubileuszowej publicznej zbiórki pieniędzy na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Tychach.

Kwesta będzie się odbywać od 31 października do 1 listopada 2009 r. w godzinach od 8:00 do 16:00 przy bramach cmentarzy w Świerczyńcu oraz w Tychach - Wartogłowcu. Wolontariusze będą mieli identyfikatory oraz puszki z plombą. Siedziba kwesty będzie mieściła się w Szkole Podstawowej nr 8 w Tychach - Wartogłowcu. Serdecznie zapraszamy do udziału w kweście. Dochód ze zbiórki zostanie przekazany na budowę stacjonarnego Domu Hospicyjnego w Tychach.

Osoby zainteresowane powinny dostarczyć do Hospicjum do końca tygodnia (do piątku, 23 października) zdjęcia legitymacyjnego i podanie podstawowych danych. Osoby niepełnoletnie mające nie mniej niż 16 lat mogą kwestować za pisemnym zezwoleniem rodziców bądź prawnych opiekunów. Osoby poniżej 16 roku życia tylko z pełnoletnim opiekunem. Podczas kwesty zapewnione jest wyżywienie, napoje i ciepły posiłek dla kwestujących wolontariuszy. Osoby zainteresowane otrzymają podziękowanie za udział w kweście. Informacje na ten temat udziela Pani Ilona Słomian w siedzibie Hospicjum w Tychach przy ulicy Nałkowskiej 19 codziennie w godzinach od 9:00 do 15:00 a we wtorki i czwartki od 15:30 do 18:00 oraz pod numerem telefonu (32) 218-10-13.

 

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Trwające ponad dwa lata prace przy przebudowie zajezdni PKM Tychy dobiegły końca. Dziś nowa zajezdnia została uroczyście otwarta.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×