Miasto

13 października 2009, 11:43:45

Tychy biorą udział w internetowych targach nieruchomości.

Na stronie internetowej http://targinieruchomosci.gazeta.pl/targi/ w zakładce „nieruchomości sprzedawane przez gminy/Urząd Miasta Tychy” można zobaczyć jakie nieruchomości miejskie znajdują się obecnie w ofercie sprzedaży w Tychach.
 
Są to: teren w rejonie węzła ul. Beskidzka – ul. Oświęcimska, nieruchomość położona przy ul. Nad Jeziorem (Huta Paprocka), nieruchomość położona u zbiegu ulic Spacerowej i Małej Alei Róż.
 

Link do oferty:

 

W targach biorą udział deweloperzy, agencje inwestycyjne, właściciele prywatni oraz gminy. Targi te są dobrą okazją do zdobycia wiedzy o deweloperach i ich inwestycjach. Codziennie w serwisie targowym będą się odbywać czaty z deweloperami. Będzie można dowiedzieć się co oferują deweloperzy i zdobyć bliższe informacje na temat inwestycji. A jeżeli czat nie wystarczy - na stoiskach firm można znaleźć pełne dane kontaktowe, sprawdzić ofertę wystawców z największych miast.

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

Miasto Tychy otrzymało 47,5 milionów złotych dofinansowania z Programu Inwestycji Strategicznych na przebudowę dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach. Szacunkowy koszt całej inwestycji to 50 milionów złotych.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 26-28 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Jesienne nasadzenia

Jesienne nasadzenia

Tyski Zakład Usług Komunalnych zakończył obsadzanie jesiennych rabat sezonowych. W sumie posadzono 8 tysięcy roślin: kompozycje z kapust ozdobnych, wrzosów, chryzantem oraz jarmużu ozdobnego.

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Miejskim Tychy

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Miejskim Tychy

We wtorek 26 października na murawie Stadionu Miejskiego Tychy rozegrany zostanie mecz polskiej reprezentacji kobiet w piłce nożnej. W eliminacjach do Mistrzostw Świata Polki zmierzą się z reprezentacją Albanii. Początek spotkania o godzinie 19.45.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×