Miasto

13 października 2009, 11:43:45

Tychy biorą udział w internetowych targach nieruchomości.

Na stronie internetowej http://targinieruchomosci.gazeta.pl/targi/ w zakładce „nieruchomości sprzedawane przez gminy/Urząd Miasta Tychy” można zobaczyć jakie nieruchomości miejskie znajdują się obecnie w ofercie sprzedaży w Tychach.
 
Są to: teren w rejonie węzła ul. Beskidzka – ul. Oświęcimska, nieruchomość położona przy ul. Nad Jeziorem (Huta Paprocka), nieruchomość położona u zbiegu ulic Spacerowej i Małej Alei Róż.
 

Link do oferty:

 

W targach biorą udział deweloperzy, agencje inwestycyjne, właściciele prywatni oraz gminy. Targi te są dobrą okazją do zdobycia wiedzy o deweloperach i ich inwestycjach. Codziennie w serwisie targowym będą się odbywać czaty z deweloperami. Będzie można dowiedzieć się co oferują deweloperzy i zdobyć bliższe informacje na temat inwestycji. A jeżeli czat nie wystarczy - na stoiskach firm można znaleźć pełne dane kontaktowe, sprawdzić ofertę wystawców z największych miast.

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Trwające ponad dwa lata prace przy przebudowie zajezdni PKM Tychy dobiegły końca. Dziś nowa zajezdnia została uroczyście otwarta.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×