Sport

6 października 2009, 14:4:38

Chcesz się przekonać czy potrafisz bezpiecznie „wchodzić w zakręt”, kontrolować poślizgi i jak rajdowiec pokonywać slalom między pachołkami? Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy.

Impreza pod nazwą „Bezpieczna szkoła jazdy AZT”, która jest VIII rundą Samochodowych Mistrzostw Tychów Kierowców Amatorów w 2009 roku, odbędzie się w niedzielę, 11 października na Torze Fiat Auto Poland w Tychach przy ul. Oświęcimskiej.

 
Aby wziąć udział w imprezie należy do 8 października (czwartek) dokonać opłaty startowej w wysokości 90 zł na konto klubu Pko-bp/o Tychy 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524 lub w wysokości 120 zł po tym terminie i w dniu zawodów.

Zapisy na adres e-mail azt-tychy@o2.pl lub na Torze FAP w dniu zawodów w godz. Od 7.15 do 9.15. Badanie kontrolne od 7.20 do 9.20. Pierwszy przejazd o godz. 11.00

Warto zapisać się wcześniej, bo w zawodach może wziąć udział maksymalnie 80 załóg (kierowca plus pilot). Swoje umiejętności mogą sprawdzić wszyscy kierowcy amatorzy i kierowcy z licencjami sportu samochodowego.

 
Informacji udzielają:

Tomasz Kraczla, dyrektor zawodów 519 864600

Marcin Kobryń, odpowiedzialny za kontakt z zawodnikami 512 046747

Regulamin oraz pozostałe informacje dostępne na stronie:

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 21- 23 września wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×