Miasto

1 października 2009, 14:35:39

W związku z postępem prac przy budowie kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”, realizatorzy inwestycji organizują spotkanie informacyjne z mieszkańcami dzielnicy Wartogłowiec. Spotkanie odbędzie się 5 października 2009 roku, o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 8, przy ul. Cmentarnej 54 w Tychach.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Jednostki Realizującej Projekt oraz wykonawcy i projektanci sieci kanalizacyjnej, którzy poinformują mieszkańców Wartogłowca o zakresie i harmonogramie prac oraz znaczeniu projektu dla miasta. Realizatorzy inwestycji odpowiedzą także na pytania mieszkańców.

Prace budowlane na Wartogłowcu rozpoczęły się w marcu 2009 roku. Łącznie w tej dzielnicy powstanie około 39 kilometrów nowej sieci kanalizacyjnej. Dzięki inwestycji ponad tysiąc mieszkańców uzyska dostęp do nowoczesnej sieci kanalizacyjnej. Wartość robót w dzielnicy Wartogłowiec wynosi 12071830 EUR.

Budowa kanalizacji na Wartogłowcu jest jednym z sześciu zadań budowlanych realizowanych
w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”, największej inwestycjiw historii miasta. Projekt jest współfinansowany przez europejski Fundusz Spójności.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 21- 23 września wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×