Miasto

1 września 2009, 13:35:30

Święto plonów już w najbliższą niedzielę, 6 września.

Miejskie dożynki organizowane są przez Radę Osiedla Czułów oraz Miejskie Centrum Kultury. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 13.00 mszą św. w kościele p.w.  Świętego Krzyża, w której udział weźmie m.in. ks. biskup Gerard Biernacki oraz starości tegorocznych dożynek: Jadwiga Sornek z Czułowa i Jan Moćko z Wilkowyj.  Po mszy, na placu im. Krystyny Ryguły rozpoczną się występy zespołów muzycznych i tanecznych . Uczestników imprezy zabawiać będzie też znany kabaret „Koń Polski” oraz zespół muzyczny Estrady Rybnickiej. Na zakończenie zabawy - pokaz sztucznych ogni.
Zapraszamy serdecznie:)

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Trwające ponad dwa lata prace przy przebudowie zajezdni PKM Tychy dobiegły końca. Dziś nowa zajezdnia została uroczyście otwarta.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×