31 sierpnia 2009 12:24

W sobotę, 19 września, o godzinie 15.00 odbędzie się XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny. Trasa całego biegu liczy 10 kilometrów i będzie biegła ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Zacisze, Targiela, a start i meta usytuowane zostaną przy Hotelu Piramida.

Corocznie w biegu głównym bierze udział ponad 150 zawodników, a wśród najlepszych są biegacze m. in. z Białorusi i Kenii. Obok tegorocznego biegu głównego odbędzie się 7 biegów towarzyszących  o dystansie od 100 do 300 metrów. Dodatkowo w tym roku zostanie wprowadzona kategoria OPEN , w której będą mogli brać udział zawodnicy niepełnosprawni na wózkach.
Organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.