Miasto

28 sierpnia 2009, 11:14:12

Od przyszłego roku, mieszkańcy Tychów będą mogli opłacać podatki kartą płatniczą.

27 sierpnia, na pierwszej powakacyjnej sesji Rady Miasta, radni jednogłośnie przyjęli projekt uchwały ułatwiający tyszanom dokonywanie wpłat. Nasze miasto jako jedne z pierwszych w regionie wprowadzi terminale płatnicze. Kartą będzie można płacić w dwóch kasach Urzędu Miasta przy al. Niepodległości 49, w kasie Wydziału Komunikacji i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy ul. Budowlanych 59.

Tyszanin będzie mógl zapłacić w ten sposób m.in. za wydanie dowodu osobistego czy rejestracyjnego, za podatek od nieruchomości, leśny, rolny, od środków transportu, czy podatek od posiadania psa.

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Trwające ponad dwa lata prace przy przebudowie zajezdni PKM Tychy dobiegły końca. Dziś nowa zajezdnia została uroczyście otwarta.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×