Sport

15 lipca 2009, 12:17:41

Zapraszamy na Święto Czekolady już w najbliższą niedzielę. Gwiazdą tegorocznego Święta jest Monika Brodka.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników czekolady oraz dobrej muzyki na  Plac pod Żyrafą. Na łasuchów czekają darmowe kostki czekolady a dla tych, którzy gustują w muzyce zespół The Postman przypomni najlepsze przeboje Beatlesów, czeska grupa Princess zagra  legendarne utwory Queen, a do tańca, w rytm najsłynniejszych kawałków szwedzkiej grupy ABBA porwie  zespół ABBA Dance! Nie zabraknie też gorących dźwięków prosto z Afryki gdyż na scenie zagrają kenijscy muzycy z zespołu Marimba Trio Band. Na zakończenie Święta Czekolady zaśpiewa Monika Brodka.


 
Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 21- 23 września wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×