Kultura

24 czerwca 2009, 12:45:12

Miejskie Centrum Kultury w Tychach organizuje I edycję interdyscyplinarnego konkursu pn. „Tyskie talenty".

Jego celem jest poszukiwanie i odkrywanie osób (zespołów) obdarzonych talentem estradowym: wokalnym, muzycznym, tanecznym lub każdym innym do pokazania na estradzie.
W konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkające lub pracujące w Tychach (w przypadku zespołów przynajmniej połowa liczby członków musi spełniać powyższe wymagania).
Zgłoszenia do konkursu można składać do dnia 28 sierpnia 2009r. (decyduje data stempla pocztowego),:
za pośrednictwem poczty,  na adres: Miejskie Centrum Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 26, 43-100 TYCHY, z dopiskiem „Tyskie Talenty”
mailem na adres: tyskietalenty@op.pl
    
Zgłoszenie powinno zawierać:
 - imię i nazwisko (nazwa zespołu),
 - wiek,
 - kategorię konkursową (do wyboru: wokalna, instrumentalna, instrumentalno-wokalna, taneczna, „inne talenty”)
 - adres i telefon osoby do kontaktu

Eliminacje zostaną przeprowadzone we wrześniu i w październiku br. O dokładnych terminach i miejscach eliminacji uczestnicy zostaną powiadomieni odrębnie. Wybrani przez jury finaliści wystąpią na specjalnym koncercie w grudniu br. podczas którego walczyć będą o nagrody pieniężne i rzeczowe.
 
Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Zajezdnia PKM Tychy przebudowana

Trwające ponad dwa lata prace przy przebudowie zajezdni PKM Tychy dobiegły końca. Dziś nowa zajezdnia została uroczyście otwarta.

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Wodny Park Tychy znów uczy pływać wszystkich drugoklasistów z Tychów

Dzięki współpracy z Miastem Tychy rusza kolejna edycja zajęć nauki i doskonalenia pływania w Wodnym Parku Tychy. Przez cały semestr będzie z nich korzystać 1136 dzieci z klas drugich ze wszystkich tyskich szkół podstawowych.

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy za każdy głos!

20 września zakończyliśmy głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosowanie odbyło się głównie w formie elektronicznej.

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Bezpłatne szkolenia cyfrowe

Zapraszamy do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego realizowane będą bezpłatne szkolenia cyfrowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×