Kultura

24 czerwca 2009, 12:45:12

Miejskie Centrum Kultury w Tychach organizuje I edycję interdyscyplinarnego konkursu pn. „Tyskie talenty".

Jego celem jest poszukiwanie i odkrywanie osób (zespołów) obdarzonych talentem estradowym: wokalnym, muzycznym, tanecznym lub każdym innym do pokazania na estradzie.
W konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkające lub pracujące w Tychach (w przypadku zespołów przynajmniej połowa liczby członków musi spełniać powyższe wymagania).
Zgłoszenia do konkursu można składać do dnia 28 sierpnia 2009r. (decyduje data stempla pocztowego),:
za pośrednictwem poczty,  na adres: Miejskie Centrum Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 26, 43-100 TYCHY, z dopiskiem „Tyskie Talenty”
mailem na adres: tyskietalenty@op.pl
    
Zgłoszenie powinno zawierać:
 - imię i nazwisko (nazwa zespołu),
 - wiek,
 - kategorię konkursową (do wyboru: wokalna, instrumentalna, instrumentalno-wokalna, taneczna, „inne talenty”)
 - adres i telefon osoby do kontaktu

Eliminacje zostaną przeprowadzone we wrześniu i w październiku br. O dokładnych terminach i miejscach eliminacji uczestnicy zostaną powiadomieni odrębnie. Wybrani przez jury finaliści wystąpią na specjalnym koncercie w grudniu br. podczas którego walczyć będą o nagrody pieniężne i rzeczowe.
 
1 listopada - zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

1 listopada - zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w dniu 1 listopada wprowadzona zostanie bezpłatna komunikacja miejska oraz zmiany w jej funkcjonowaniu. Od 29 października do 2 listopada spodziewać się można także wprowadzenia czasowej organizacja ruchu.

Fundacja "Tychy - Dobre Miejsce" przyjmuje wnioski o dotację

Fundacja "Tychy - Dobre Miejsce" przyjmuje wnioski o dotację

Działająca na terenie miasta Fundacja "Tychy - Dobre Miejsce" rozpoczęła nabór wniosków o dotację. Fundacja dofinansowuje projekty w obszarze szeroko rozumianych działań promocji miasta Tychy, ochrony środowiska, gospodarki, kultury, edukacji, sportu i rekreacji.

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

47,5 milionów dofinansowania dla Tychów

Miasto Tychy otrzymało 47,5 milionów złotych dofinansowania z Programu Inwestycji Strategicznych na przebudowę dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach. Szacunkowy koszt całej inwestycji to 50 milionów złotych.

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

Zastępcza komunikacja autobusowa S4 na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko

W związku z pracami przy remontowanym wiadukcie na ul. Gen. Grota-Roweckiego w dniach 26-28 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku kolejowym Tychy - Tychy Lodowisko.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×